Tamamlanmış Projeler

Destek vermek isteyeceğiniz STK projelerine buradan ulaşabilir, gönüllü olmak isteyeceğiniz projeye başvuruda bulunabilirsiniz.
TOFD
TOFD
Benimle Çıkar Mısın?

Bir insan, ömrü boyunca ortalama 3.130 hafta sonunu kendisi için yaşamaktadır. Peki bu hafta sonu bir başkasının hayatına dokunarak yaşamanın farkına varmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse sizin de projemizde gönüllü olarak bize destek vermenizi istiyoruz.

tofd-2
TOFD
Sunum Hazırlama Eğitimi

TOFD olarak çalışmalarımızda daha profesyonel metinler oluşturabilmemiz için bize gönüllü olarak eğitim verecek gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Bilgilendirme Faaliyetlerine Aktif Katılım (Eğitim, Seminer, Sempozyum etc.), Kurum İçi Personel Eğitimleri, Aktiviteler Dahilinde Katılımcıların Eğitilmesi
tofdgörsel
TOFD
Fotoğraf Çekimi

13 Kasım'da gerçekleşecek Adım Adım koşumuzu fotoğraflayacak gönüllümüzü arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Medya > Görsel İşitsel Medya Hizmetleri
ruyavemaskelertofd
TOFD
Fotoğraf Çekimi

TOFD Sanat Atölyesi'nin yaptığı, dans projemiz olan Rüya ve Maskeler gösterimizde bizim için fotoğraf çekecek gönüllümüzü arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Medya > Reklam Ajansları, Medya > Görsel İşitsel Medya Hizmetleri
tofdkeman
TOFD
Gönüllü Müzisyen

Gönlü güzel koşucular Yol Arkadaşım olur musun projemize destek vererek koştular. Şimdi sıra dağıtım töreninde. Bu dağıtım törenin de keman çalarak bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Sanat/Artistik > Müzisyen / Oyuncu