Tamamlanmış Tamamlanan Projeler

Destek vermek isteyeceğiniz STK projelerine buradan ulaşabilir, gönüllü olmak isteyeceğiniz projeye başvuruda bulunabilirsiniz.
TEGV Eğitim Projesi
TEGV
Video Çekimi

FEÖ projemizin etkinlik içinde ki deneylerin çekiminin yapılmasını istiyoruz. Bize destek olacak gönüllülerimizi bekliyoruz!

Uzmanlık alanları: Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.)
Down Yemek Menüsü
DSD
Yemek Kitabı Tasarımı

Zihinsel engellilerin kullanabileceği yemek kitabımızın tasarımında bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği), Medya > Reklam Ajansları
Yenidenbizgrafik
YenidenBiz
Faaliyet Raporu Tasarımı

YenidenBiz derneğinin muhtelif grafik/tasarım çalışmalarının yapılması.

Uzmanlık alanları: Kurumsal Kimlik Tasarlanması (Döküman Taslakları, Renk Tercihleri etc.), Kurumsal Yayınlar için Kapak/Dış Görünüm Tasarımları, Logo Tasarımı, Yaratıcı Kampanya Görsel Tasarımları, Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.), Yazılı Medya Kampanya Tasarımı (İlan, Görsel Teaser etc.)
TCYOVVideoçekim
TCYOV
GEM Projesi Tanıtım Videosu

hem daha fazla çocuğa ulaşabilmek hem de burada bulunan çocukların ihtiyaçlarını (okul desteği, kıyafet, beslenme, kırtasiye vb ) karşılayabilmek için desteğe ihtiyacımızı duyurabilmek adına bir tanıtım videosuna ihtiyacımız var.

Uzmanlık alanları: Görsel/İşitsel Medya Tanıtım Faaliyetlerine Aktif Destek (TV,Radyo Programları etc.), Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.)
MSderneğiproje
Türkiye MS Derneği
İktisadi İşletme Olma

Dernek çeşitli ilaç firmalarından destek almakla birlikte, sürdürülebilir kaynak sağlamak ihtiyacındadır. Bunun için dernek bünyesinde bir iktisadi işletme kurmaları gerekmektedir.

Uzmanlık alanları: Bağış / Üyelik İşlemlerinin Muhasebe Normlarına Uygun Tasarımı, Kurumsal > Avukatlık, Kurumsal > Muhasebe / Denetim
İZEV-GÖRSEL
İZEV
Tanıtım Filmi Çekimi

İZEV olarak, faaliyetlerimizi anlatan bir tanıtım filminin hazırlanmasına ihtiyacımız var. Bu ihtiyacımız için bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.), Kurumsal Reklam Stratejileri Tasarımı
AKUT PROJELERİ
AKUT
Görsel Materyal Tasarımı

AKUT'un 20.yılında gönüllülük esasına dayanarak çalışıyoruz ve yeni gönüllü grafik tasarımcılarımızı aramıza bekliyoruz!

Uzmanlık alanları: Yaratıcı Kampanya Görsel Tasarımları, Yazılı Medya Kampanya Tasarımı (İlan, Görsel Teaser etc.), Sanat/Artistik > Grafik Tasarım
TOFD
TOFD
Benimle Çıkar Mısın?

Bir insan, ömrü boyunca ortalama 3.130 hafta sonunu kendisi için yaşamaktadır. Peki bu hafta sonu bir başkasının hayatına dokunarak yaşamanın farkına varmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse sizin de projemizde gönüllü olarak bize destek vermenizi istiyoruz.

tohum
TOV
Broşür ve Poster Tasarımı

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından Yaratıcı Endüstriler Mali Destek Programı kapsamında desteklenen Okullarda Yaratıcılık Atölyeleri Projesi için broşür ve poster tasarlayacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği), Yazılı Medya Kampanya Tasarımı (İlan, Görsel Teaser etc.)
kaçuv anaresim
KAÇUV
Proje Yönetimi Eğitimi

Proje yönetimi konusunda bizlerle deneyimleyimleri başlayacak Pro Bono gönüllüler arıyoruz! Kimleri Bekliyoruz. Proje yönetimi eğitimi konusunda deneyimli herkesi.

Uzmanlık alanları: Organizasyonel Yapı Tasarımı, Kurum İçi Personel Eğitimleri
depo
RUSİHAK
DEPO Belgeseli için Halkla İlişkiler Desteği

Türkiye’de kapalı kurumlarda kalan psikososyal sorunlar yaşayan bireylerin maruz kaldığı koşullara dikkat çekmek için belgeselimizi ulusal ve uluslararası olarak yaygınlaştırmamız da bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Halkla İlişkiler / Pazarlama Stratejileri Tasarımı
resim
TAPV
Fotoğraf Çekimi

TAP Vakfımızın Cinsel Haklar/Üreme Hakları adlı konferansımız da profesyonel düzeyde fotoğraf ve video çekimi için destek olabilecek gönüllüler arıyoruz.

Uzmanlık alanları: Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.)
down
DSD
Databank Çalışması

Kayıtlarımızın güncel olması ve çift kayıtların temizlenmesi gerekiyor. Doğru kişilere ulaşabilmemiz açısından bu çalışma çok önemli. Bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Bilgilendirme Faaliyetlerine Aktif Katılım (Eğitim, Seminer, Sempozyum etc.), Kurum Tanıtım Kampanyalarında Aktif Rol Alınması
down-kitap
DSD
Kitapçık Kapak Tasarımı

Down Sendromu Bilgilendirme Kitapçığı'nın kapak tasarımının yapılmasında bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.), Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği)
tofd-2
TOFD
Sunum Hazırlama Eğitimi

TOFD olarak çalışmalarımızda daha profesyonel metinler oluşturabilmemiz için bize gönüllü olarak eğitim verecek gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Bilgilendirme Faaliyetlerine Aktif Katılım (Eğitim, Seminer, Sempozyum etc.), Kurum İçi Personel Eğitimleri, Aktiviteler Dahilinde Katılımcıların Eğitilmesi
hd-proje
Hayata Destek
Strategy

Göçmenlerin gelmesiyle son 3 yılda çok büyüdük. Kurumumuz gelişerek adapte olmaya çalıştı. Şimdi, en verimli yapıyla hareket ettiğimizden emin olmak ve geçen yıl geliştirdiğimiz strateji planını nasıl uygulamaya koyabileceğimizi bulmak gerekiyor.

Uzmanlık alanları: Kanal / Paydaş Stratejileri Tasarımı
tofdgörsel
TOFD
Fotoğraf Çekimi

13 Kasım'da gerçekleşecek Adım Adım koşumuzu fotoğraflayacak gönüllümüzü arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Medya > Görsel İşitsel Medya Hizmetleri
ruyavemaskelertofd
TOFD
Fotoğraf Çekimi

TOFD Sanat Atölyesi'nin yaptığı, dans projemiz olan Rüya ve Maskeler gösterimizde bizim için fotoğraf çekecek gönüllümüzü arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Medya > Reklam Ajansları, Medya > Görsel İşitsel Medya Hizmetleri
tofdkeman
TOFD
Gönüllü Müzisyen

Gönlü güzel koşucular Yol Arkadaşım olur musun projemize destek vererek koştular. Şimdi sıra dağıtım töreninde. Bu dağıtım törenin de keman çalarak bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Sanat/Artistik > Müzisyen / Oyuncu
siddetsizlikresim
Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Derneği
Proje Yönetimi Eğitimi

Dernek içinde yaptığımız çalışmaları daha etkin kılabilmek için proje yönetimi eğitimi talep ediyoruz. Bu konuda bize destek olacak proje yönetimi konusunda deneyimli olan gönüllüleri bekliyoruz

Uzmanlık alanları: Bilgilendirme Faaliyetlerine Aktif Katılım (Eğitim, Seminer, Sempozyum etc.), Kurum İçi Personel Eğitimleri, Proje / Aktivite Bazında İnsan Kaynağı Planlama
İZEV PROJESİ
İZEV
Özel Gün ve Tebrik Kartı Tasarımı

Gönüllülerimizin ve bağışçılarımızın özel günlerinde onlara gönderdiğimiz tebrik kartlarının yeniden dizayn edilmesi gerekiyor.

Uzmanlık alanları: Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği), Medya > Reklam Ajansları
FEN EĞLENEREK ÖĞREN
TEGV
Fen Eğitim Programı

Fen Eğlenerek Öğren projemizde çocuklarımızla birlikte deney yaparak bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Uzmanlık alanları: Bilgilendirme Faaliyetlerine Aktif Katılım (Eğitim, Seminer, Sempozyum etc.)
Tohum Otizm
TOV
Proje Görselleri Tasarımı

Sabancı Vakfı tarafından desteklenen, Temmuz 2016- Temmuz 2017 arasında yürüteceğimiz “Eğitime İlk Adım: Okul Öncesinde Kaynaştırma” projemizin görsel tasarımlarını yapacak gönüllülerimizi arıyoruz.

Uzmanlık alanları: Yazılı Medya Kampanya Tasarımı (İlan, Görsel Teaser etc.), Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği)